Halı Yıkama

Malatya Halı Yıkama Firması sizin sağlığınıza değer verir. Halıların yıkama işlemine başlamadan önce tozları alınır, tozları alınan halılar otomatik malatya halı yıkama makinesinin bantına konulup fırçalama işlemi yapılır. Kirlerden ve lekelerden arındırılan halılar sıkma makinesine rulo halinde konulup sudan tamamen arındırılır. Yüzde doksanı kuruyan halılar kurutma askılarına asılıp nemdende arındırılması sağlanır.Tamamen kuruduğuna emin olduğumuz halılar kontrol masası dediğimiz masaya serilip kontrolleri yapılır.Kontrolden geçen halılar paketleme işlemi yapılıp teslim edilmeye hazır duruma getirilir.

Halıların temiz yıkanması için bilgi kadar kullanılan şanpuanların,leke çıkarıcıların ve makinelerin çok büyük önemi vardır. Örneğin makine fırçalarının halıya uyguladığı basınç ayarlanamıyorsa ya halıyı temiz yıkamaz yada bozabilir. Halı şampuanı temiz yıkayabilir fakat halıda sertlik yapabilir veya halı yapış yapış olabilir. Bu sebeple bizim kullandığımız halı şampuanları halı yıkma işlemi için üretilen şampuanlardır. Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. (Malatya Halı Yıkama) olarak biz size gereken değeri veriyoruz.

Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir. Malatya Halı Yıkama Firmaları olarak bayanların ve halılarınızın yanındayız. Ayrıca nemin de etkisiyle de sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan Malatya halı yıkama fabrikası tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde yapılan ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir.

Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir.Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız donanımı tesisi personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız. Malatya Halı Yıkama firmamızı seçin kötü süprizlerle karşılaşmayın.

Etiketler: Malatya Halı Yıkama , Malatya'da Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Halı Yıkama Telefonları ,  Halı Yıkama Malatya , Halı Yıkama Firmaları Malatya , Halı Yıkama Şirketleri Malatya , Malatya Halı Yıkama Firması , Malatya Halı Yıkama Şirketi

Devamı..
Koltuk Yıkama

Malatya'da profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren temizlik sektöründe lider firma olan HİJYEN HALI YIKAMA ve koltuk yıkama merkezine hoş geldiniz. Malatya’da halı ve koltuk yıkama firmaları hizmeti veren firmamız evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çekyatlarınızın profesyonel koltuk yıkama ekibimizin birinci sınıf ve hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ve sanayi tipi olan endüstriyel yüksek vakumlu koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizler.

Malatya'da Koltuk takımı yıkama;


Malatya'da birçok Malatya koltuk yıkama firması vardır ve hepsinin de değişik yıkama sistemleri aynı zamanda farklı fiyat politikaları bulunmaktadır. Tüketici olarak koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, oturma guruplarınızı veya çekyatlarınızı yıkatırken veya firmaları araştırırken koltuk yıkayan firmanın koltuklarınızı kaç aşamadan geçirilerek yıkandığını, sünger dahil olmak üzere tamamen ıslatıldığını, koltuk yıkama fırçası kullanıldığını, çekme öncesi durulama yapılıp yapılmadığını muhakkak sorunuz. Çünkü bir adet koltuk takımı yıkama süresi minimum iki saattir, bir adet köşe takımı yıkama süresi minimum bir buçuk saattir, bir adet oturma gurubu yıkama süresinde minimum iki saattir bu süre koltuklardaki kirlilik veya minderli koltuk takımı olma durumuna göre değişmektedir.

Hijyen Halı Yıkama firmamızda koltuklarınız profesyonel kadromuz ile son sistem makineler koltuk yıkama ekipmanlarımız ve kaliteli koltuk yıkama şampuanlarımızla koltuklarınızın nasıl pırıl pırıl olduğuna ve lekelerin çıktığına gözlerinizle tanık olun. Kaliteyi ucuza sunmanın mümkün olmadığı bilinmeli, kaliteyi ucuza sunduğunu idda edenlere itibar edilmemelidir.

 

Etiketler : Malatya Koltuk Yıkama , Koltuk Yıkama Malatya , Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları , Malatya Koltuk Yıkama Firmaları , Malatya Koltuk Yıkama Şirketleri , Malatya Koltuk Yıkama Firması , Malatya Koltuk Yıkama Şirketi , Malatya'da Koltuk Yıkama , Malatya Koltuk Yıkama Telefonları

 

 

Devamı..
Stor Ve Zebra Perde Yıkama

Stor Perde ve Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır ?

Stor perde ve zebra perde kullananların en çok merak ettikleri, hatta alırken ilk önce sordukları soru budur. Stor perde ve zebra perde nasıl temizlenir?

Daha almadan, kullanmadan, rahatlığını yaşamadan kirlendiğinde ne yapacaklarını bilmek isterler. Çünkü, perdenin nasıl kirlendiğini, temizlemek ve ütülemek için ne kadar emek harcadıklarını onlar çok iyi biliyorlar.
 

İşte Stor ve Zebra Perde Temizliği için Bilmeniz Gerekenler;

Stor perde ve zebra perde kumaşları, genelde %100 Polyester iplikten üretilmektedir. Bazı fantazi ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Ancak bu kumaşların içeriklerinden daha önemli olan üzerlerindeki APRE kaplamalarıdır.

Çift taraflı olarak sıvanan apre kaplama, kumaşın havayla irtibatını tamamen keserken, stor perde ve zebra perde üretiminin oluşabilmesi için gereken sert ve plastik kıvamına gelmesini sağlar.

Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde, stor ve zebra perde dayanıklı ve kullanışlıdır. Üzerindeki Apre Kalitesine bağlı olarak, kullanılan mekanın şartlarına göre 3 ila 5 yıl herhangi bir temizlik gerektirmez.
 

Stor ve Zebra Perdenizi Temizlemek için Aşağıdaki Adımları İzleyin;

1. Stor veya zebra perdenizin alanı kadar temiz bir zemin hazırlayın, çünkü kumaşın hiç katlanmaması ve kırışmaması gerekmektedir. Aksi durumda üzerindeki apre kat izi yapar ve bir daha düzelmez.

2. Stor veya zebra perdenizi temizlemekte kullanacağınız beyaz sabun veya şampuanla köpürtülmüş ılık ve temiz su ile birlikte yumuşak temizleme süngeri hazırlayınız,

3. Stor veya zebra perdenizi yukarıda tamamen toplayınız,

4. Borusu ile birlikte yan montaj ayaklarından çıkarınız,

5. Hazırladığınız zemine yatırarak borusunu "oklava" gibi çevirerek perdenizi tamamen açınız,

6. Temizleme süngerinizi hazırladığınız bol köpüklü ılık suda ıslatın ve iyice sıkarak nemli bırakın ( sulu olursa kurulamakta ve kurutmakta zorlanabilirsiniz ). Köpük kısmından alarak ve perde kenarlarına paralel olarak ( kenar kısımları fazla hırpalarsanız ipliklenme olabilir ) fazla güç harcamadan temizleyiniz,

7. Aynı işlemi arka yüz için de uygulayınız ve kuru - yumuşak bir havlu ile kurulayınız,

8. Yine yerde borusuna, oklava hareketi ile tamamen sararak yerine takın ve perdenizi aşağıya kadar indirerek yerinde iyice kurumaya bırakın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra perdenizin ilk günkü gibi tertemiz olduğunu göreceksiniz.

Devamı..
Yorgan ve Battaniye Yıkama

Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama Firması 

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz?

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.

Hijyen Halı Yıkama Firmamızda yorgan ve battaniye yıkama Sistemleri

Malatya Hijyen Halı Yıkama Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama,
elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Aşamaları


Önce yorgan ve battaniye yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

Aşama Ön Yıkama;

otomatik yorgan yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem otomatik olarak 150 litre su alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.


Aşama Ana Yıkama;

bu aşamada makinemiz 150 litre suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.


Aşama Durulama;

yorgan veya battaniyeler durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.


Aşama Sıkma;

sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kulandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.
Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur.

 

Etiketler : Malatya Yorgan Yıkama , Malatya Battaniye Yıkama , Malatya Yorgan Yıkama Firmaları , Malatya Battaniye Yıkama Firmaları , Malatya Yorgan Yıkama Şirketleri , Malatya Battaniye Yıkama Şirketleri , Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama , Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama Şirketleri , Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları , Malatya Yorgan ve Battaniye Yıkama Telefonları , Malatya Yorgan Yıkama Fiyatları , Malatya Battaniye Yıkama Fiyatları , Malatya'da Yorgan Yıkama , Malatya'da Battaniye Yıkama , Malatya'da Yorgan ve Battaniye Yıkama

Devamı..
Yerinde Halı Yıkama

Malatya Yerinde Halı Yıkama olarak evlerinizdeki, oteller restaurantlar, fuar alanları, tüm işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yere sabit yada kaldırılamayacak durumdaki yerlere yerinde hizmet vermekteyiz.

Malatya Yerinde halı veya halıflex yıkama Firmaları işleminde sırası ile; vakum makinası ile önce tozunu alıyoruz, daha sonra halı veya halıflexin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflexe yedirerek köpürtüyoruz.

Malatya Yerinde Halı Yıkama firması olarak halılarınıza zarar vermeyen şampuanlar seçmekteyiz. Köpürtülen halı veya halıflex fırçalama makinasıyla fırçalayıp lekeler çıkartılmakta, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpüklerini alıyoruz. Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Malatya Halı Yıkama temizlikte doğru adres…

Etiketler : Malatya Yerinde Halı Yıkama , Malatya Yerinde'da Halı Yıkama , Malatya Yerinde Halı Yıkama Firmaları , Malatya Yerinde Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Yerinde Halı Yıkama Telefonları ,  Halı Yıkama Malatya Yerinde , Halı Yıkama Firmaları Malatya Yerinde , Halı Yıkama Şirketleri Malatya Yerinde , Malatya Yerinde Halı Yıkama Firması , Malatya Yerinde Halı Yıkama Şirketi

Devamı..
Kanepe Yıkama

Malatya Kanepe Yıkama olarak biz koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan temizliyoruz. Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.

Bu işlem bir ile iki saat arasında sürmektedir. Malatya Koltuk ve Kanepe Yıkama olarak sizleri ve koltuklarınızı önemsiyoruz. Malatya Kanepe Yıkama Firması olarak koltuk ve cekyat temizliğini püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapmaktayız. Koltukların kumaşlarına uygun kir söküçü şampuanlar uygulanır sertolmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yaniden tekrarlanır.

Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası yüzde yetmiş ile yüzde seksen arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriliyel temizligide yapılmış olur. Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veye koltuk deri ise deriye asla zarar vermez. Kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz daha sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı cıkması asla sözkonusu olmaz. Koltuk temizliği için kullandiğimiz leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir. Malatya Kanepe yıkamayı seçin rahat edin…

 

Etiketler : Malatya Kanepe Yıkama , Kanepe Yıkama Malatya , Malatya Kanepe Yıkama Fiyatları , Malatya Kanepe Yıkama Firmaları , Malatya Kanepe Yıkama Şirketleri , Malatya Kanepe Yıkama Firması , Malatya Kanepe Yıkama Şirketi , Malatya'da Kanepe Yıkama , Malatya Kanepe Yıkama Telefonları

Devamı..
Overlok

Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu Malatya’nın en gözde Malatya Overlok firması ,  Malatya Overlokçu tarafından yapılır.

Eski halılarınız daha şık bir görüntüde olmasını sağlamak için Overlok işleminin en tecrübeli ve deneyimli adresi Malatya Overlok firrmasını tercih ediniz.

Malatya Overlok küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip Overlok işlemi uygulamaktadır. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Malatya Overlokçu'da Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde alanında uzman ekip tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Halı kenarı overlok işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaptırmak istediğiniz halılarınız için Overlok Malatya firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz müşterilerine daima düşünen Malatya Overlok  firması kaliteli, uygun Overlok hizmeti ücretlerini tüm kredi kartlarına kapıda ödeme imkânı ile sunuyor.

Devamı..