Malatya Overlok

Malatya Hijyen Halı Yıkama

Overlok

Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu Malatya’nın en gözde Malatya Overlok firması ,  Malatya Overlokçu tarafından yapılır.

Eski halılarınız daha şık bir görüntüde olmasını sağlamak için Overlok işleminin en tecrübeli ve deneyimli adresi Malatya Overlok firrmasını tercih ediniz.

Malatya Overlok küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip Overlok işlemi uygulamaktadır. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Malatya Overlokçu'da Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde alanında uzman ekip tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Halı kenarı overlok işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaptırmak istediğiniz halılarınız için Overlok Malatya firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz müşterilerine daima düşünen Malatya Overlok  firması kaliteli, uygun Overlok hizmeti ücretlerini tüm kredi kartlarına kapıda ödeme imkânı ile sunuyor.